Soo Autogrupp OÜ on kõrge teeninduskultuuriga ja uusima tehnikaga varustatud diagnostika- ja elektritööde keskus sõiduautodele.
Vaatamata väikesearvulisele meeskonnale on püstitatud ambitsioonikad eesmärgid:

  • Leevendada oluliselt Tallinna ja kogu Eesti defitsiiti kvaliteetsete bensiinimootorite seadistamise- ja remondikohtade nimekirjas.
  • Uusim Bosch tehnika ja kollektiivi väljaõpe ning praktika peavad tagama positiivse tulemuse ka kõige keerukamate probleemide lahendamisel.
  • Peale diagnostika ja elektritööde teostame ka mootorite remonti ja lukksepatöid.

Varuosade poolt haldab meil asjalik ja profesionaalne varustaja, kes suudab välja võluda linna kõige odavama (samas ka kvaliteetse) varuosa ja klient on vast selle üle ainult rahul. Katet detailile pannakse juurde ainult niipalju, et kompenseerida transpordikulud.

Firma moto oleks lühisõnaliselt: Kvaliteet, Kaasaegsus, Profesionaalsus. Siin on ka meie väike kavalus: kui klient on rahul, on meie edu ka kindlustatud, seega oleme sellel teel, et tagada seda rahulolu...

Garantiid oma tööle pakume 6 kuud (ehk siis kui meie diagnoos, või tehtud töö kvaliteet Teid ei rahulda, saate korduse ilma rahata ja harilikult me oma jonni enne ei jäta, kui viga käes.

Vigade otsimisel on alati kõige raskem, kui klient ei julge tegelikke põhjuseid välja rääkida.

Alati on kasuks, kui suhtlete diagnostikutega, nagu arstiga, kurtke oma mured ja meie leiame lahenduse!

Olete oodatud meie firmasse!

Otsi toodet
Lorem ipsum dolor sit amet, contur adipiscing elit. Fusce vel purus sapien. Pellentesque molestie suscipit odio, non vulputate mauris interdum ac.